Přichází Nový office

 

Co je nového v Microsoft Office?

 

  • Využívá to nejlepší z Windows 8 - nová verze má inovovaný design. Umožňuje pohodlné ovládání dotykem, stylusem, myší či klávesnicí na všech nových zařízeních s Windows. Poprvé budou moci s aplikacemi Office pracovat i uživatelé zařízení s procesory ARM a chystaným operačním systémem Windows RT.

  • Nový Office plně využívá Cloud – své dokumenty i osobní nastavení tak budete mít vždy k dispozici nezávisle na zařízení, na kterém zrovna pracujete (PC, tablet nebo telefon). To vše umožňuje integrace služby SkyDrive a SkyDrive Pro (pro firemní zákazníky).

  • Je plně propojen se sociálními sítěmi – propojuje Vaše kontakty a informace ze všech významných sociálních sítí a spojuje je v jednom místě (People Card). Významnou novinkou je také úzká propojení se Skype a zabezpečenou firemní sociální sítí Yammer.

  • Přináší nové scénáře použití – nové rozhraní pro čtení v Microsoft Word se vždy obrazem přizpůsobí typu zařízení, na kterém pracujete. Aplikace OneNote pro Windows 8 přináší intuitivní ovládání pro snadné psaní a úpravu poznámek na dotykových zařízeních. Další novinky přináší také aplikace PowerPoint a Lync.  

Vyzkoušejte si novou verzi Preview:

Verze Preview je k dispozici na www.office.com/preview a je poskytována v angličtině, španělštině, japonštině. Je možné vyzkoušet (poběží do 30. 6. 2013, do 30. 4. 2013 pro nekomerční produkty)

 

Druhy licencí: